Skip to main content
  1. Pradinis
  2. Apie mus
puslapio elementas
Nuotraukoje daug ratų, tekintų diamond cut, tiesintų, dažytų milteliniu būdu
baltas bmw su tekintais ratais diamond cut metodu
Daugiau nei 10 metų patirtis
Mūsų Wheelspot komandoje dirba tik kvalifikuoti ir profesionalūs specialistai.

Mes esame įmonė kuri didžiausią dėmesį skiria bendravimui su klientais ir atliekamų darbų kokybiškumą ir profesionalumą.

Jei investavote į lengvojo lydinio ratlankius savo automobiliui, tuomet norėsite, jog jie būtų puikios būklės. Lengvojo lydinio ratlankiai yra puikus automobilio atributas. Jei ratlankiai nepažeisti, jūsų automobilis ne tik puikiai atrodys, bet ir padės išlaikyti likutinę vertę. Deja, nelaimingų atsitikimų pasitaiko, subraižyti lengvojo lydinio ratlankiai yra dažnas reiškinys. Tais atvejais, kai jūsų lengvojo lydinio ratlankiai atsidurs ne tokios puikios būklės, norėsite juos kuo greičiau sutvarkyti ir atnaujinti. Mūsų patyrę lengvojo lydinio ratlankių remonto specialistai gali atlikti net sudėtingiausius lengvojo lydinio ratlankių remonto darbus jūsų automobiliui. Mes Atliekame visus ratlankių restauravimo darbus patys, o tai reiškia, kad galite tikėtis tik profesionalių, išskirtinių rezultatų, kurie išlieka ilgalaikiai. Mūsų profesionalių specialistų komanda padės jums atkurti jūsų ratus į fantastišką būklę.

Kvalifikacija (Sertifikatai)
Esam kvalifikuota & sertifikuota ratų restoravimo įmonė

Mes esame kvalifikuoti ir profesionalūs savo srities specialistai. Wheelspot komandos nariai yra savo srities specialistai, kiekvienas darbuotojas yra sukaupęs didelę patirtį savo darbo pozicijoje. Mūsų specialistai nuolat tobulėja įvairiuose mokymuose, seminaruose ar parodose. Wheelspot komanda nuolat lankosi įvairiose parodose visoje europoje taip stengiamės neatsilikti nuo naujausių ratlankių restauravimo technologijų.