Skip to main content
  1. Pradinis
  2. Apie mus
  3. Ratlankių Paslaugos
  4. Lyginimas
Ratlankių lyginimas

Ratlankių lyginimas

Duobėti keliai - pagrindinė ratlankių pažeidimo priežastis. Kreivi ratlankiai įprastai pasireiškia staiga atsiradusiomis automobilio vibracijomis, todėl yra būtina juos tiesinti. Yra net kelios pagrindinės priežastys, kodėl kreivus ratlankius tiesinti yra būtina.

Dažniausiai pasitaikanti priežastis yra atsiradusios vairo vibracijos, kurios pasireiškia ypač tuomet, kai yra važiuojama kiek didesniu greičiu. Antroji priežastis - kreivi ratlankiai dažnai praleidžia padangų orą. Dažniausiai net ir nedideli įlinkimai daro tiesioginę įtaką kur kas greitesniam padangų dėvėjimuisi. Norint apsaugoti automobilio važiuoklės būklę bei užtikrinti padangų ilgaamžiškumą yra būtina atlikti kruopščią ratlankių apžiūrą ir pašalinti esamus pažeidimus.

Naudojame savo pačių patentuotas technologijas bei efektyvius metodus, kurie padeda išgauti tobulą bei tolygų ratlankių tiesumą. Atlikus kiekvieną darbą taip pat atliekame ir atidžią ratlankių įvertinimo būklę ir patikriname ar viskas yra atlikta laikantis pačių aukščiausių saugumo reikalavimų. Jei patikrinimo metu yra nustatoma, jog atlikti tiesinimo darbus yra saugu, mūsų kvalifikuoti specialistai pasirūpins, jog darbas būtų atliktas ne tik kokybiškai, tačiau taip pat ir greitai. Įprastai tokie darbai yra atliekami naudojant slėgio atpalaidavimo ratų tiesinimo technologiją.

Jūsų patogumui tiesiname tiek tuos ratlankius, kuriuos mums atvežate jau nuimtus, tiek ir tuos, kurie yra ant Jūsų automobilio. Atvykite savo automobiliu ir mūsų specialistai patys juos nuims, numontuos padangas bei atliks visus reikalingus darbus už Jus.

Ieškodami profesionalaus ir kvalifikuoto ratlankių tiesinimo specialisto susisiekite su mumis telefonu: +370 658 44453