Skip to main content
  1. Pradinis
  2. Apie mus
  3. Ratlankių Paslaugos
  4. Lakavimas
Lakavimas

Lakavimas

Nors galime Jums pasiūlyti itin platų skirtingų lakų pasirinkimą, tačiau pačiu populiariausiu vis dar išlieka būtent "gloss" lakas, suteikiantis spindėjimą bei blizgumą visoms spalvoms. Tuo tarpu matinis lakas suteikia visiškai kitokią ratlankių išvaizdą. Šio tipo lakas nepasižymi blizgėjimu, todėl yra ypač tinkamas tamsioms spalvoms (juoda arba tamsiai pilka). "Satin" lakas yra tarpinis variantas tarp matinio bei "gloss" tipo lako. Jis yra apie 40% mažiau blizgus bei yra pasižymintis ir tam tikromis matinio lako savybėmis. Dėl šios priežasties "Satin" lakas dažniausiai yra naudojamas japoniškiems ar vokiškiems automobiliams.

Mūsų patyrę specialistai patars kaip išsirinkti tinkamiausią laką Jūsų automobiliui. Lengvojo lydinio ratlankiams naudojamas lakas padeda sukurti papildomą apsaugos sluoksnį, kuris suteikia atsparumą purvui bei, žinoma, smulkiems įbrėžimams. Padengus Jūsų automobilio ratlankius laku, šie ne tik įgaus blizgėjimą arba matinio paviršiaus įvaizdį, tačiau taip pat ir pasižymės kokybiška apsaugą nuo galimo aplinkos poveikio.

Atliekame profesionalias ratlankių lakavimo paslaugas tik su aukščiausios kokybės lakais, jei norite nulakuoti savo ratlankius kreipkitės pas mus telefonu +370 658 44453