Skip to main content
  1. Pradinis
  2. Apie mus
  3. Ratlankių Paslaugos
  4. Dažymas/Paruošimas
Miltelinis dažymas, paruošimas

Miltelinis dažymas, paruošimas

Miltelinio dažymo paslauga - viena iš moderniausių bei, žinoma, pačių efektyviausių ratlankių dažymo technologijų, užtikrinančių ne tik kokybišką ratlankių padengimą norima spalva, tačiau taip pat ir jų ilgaamžiškumą. Miltelinio dažymo technologija nudažyti ratlankiai tampa visapusiškai atsparūs korozijai, smulkiems įbrėžimams ar klimato pokyčiams. Miltelinio dažymo technologija yra laikoma pačia tinkamiausia automobilių ratlankių dažymui, nes būtent šios technologijos dėka yra išgaunamas tolygus miltelių sluoksnis, dengiantis ratlankį. Tuo tarpu ratlankių šlapias dažymas yra laikomas netradiciniu bei kur kas sudėtingesniu procesu.

Wheel Spot komanda siūlo miltelinio dažymo paslaugas, kuris suteikia galimybę rinktis iš plataus spalvų pasirinkimo. Taip pat leidžia pasirinkti ir originalias gamintojų spalvas. Miltelinis dažymas - efektyvus ir patvarus dažymo būdas, užtikrinantis visapusišką atsparumą chemijai, trinčiai bei, žinoma, korozijai.

Pasiruošimas - didelę svarbą turinti miltelinio dažymo dalis, kurio metu yra nuvalomi visi ant ratlankių paviršiaus esantys nešvarumai bei senoji danga. Tai yra daroma naudojant pačias naujausias technologijas, todėl galutinis rezultatas būna nepriekaištingas. Kol dauguma vis dar naudoja smėliavimo metodą, mes naudojame kur kas modernesnius bei efektyvesnius ratlankių paruošimo būdus.

Deja, tačiau smėliavimas nėra pats tinkamiausias būdas pašalinti senų dažų sluoksnį bei įžvelgiamą koroziją. Priešingai nei smėliavimas, mūsų naudojama technologija nepažeidžia aliuminio bei palieka jį daug lygesnį bei gražesnį. Būtent dėl šios priežasties ir galutinis rezultatas atrodo kur kas gražiau bei, žinoma, tvarkingiau. Mūsų miltelinio dažymo specialistai yra sukaupę milžinišką patirtį, kurios dėka ir pavyksta užtikrinti aukščiausią atliekamų darbų kokybę. Taip pat suteikiame galimybę rinktis iš begalės skirtingų spalvų ar atspalvių.

Milteliniu būdu nudažyti ratlankiai netrukus yra kaitinami specialioje krosnyje, kuri leidžia išgauti itin aukštą temperatūrą. Būtent taip viršutinis miltelių sluoksnis pasiskirsto tolygiai. Kaitinimo procedūra ne tik padeda išgauti norimą spalvą, tačiau taip pat ir užtikrina visapusišką atsparumą dulkėms, korozinai, smulkiems įbrėžimams bei įvairiems aplinkos veiksniams. Svarbu pabrėžti ir tai, jog miltelinių dažų sluoksnis pasižymi ir elastingumu, kuris užtikrina, jog ant ratlankių paviršiaus esantys dažai nepradės trūkinėti nuo pastovių temperatūros skirtumų.

Mūsų profesionalūs dažymo specialistai gali nudažyti jūsų ratlankius susisiekite su mumis telefonu +370 658 44453