Skip to main content
  1. Pradinis
  2. Apie mus
  3. Ratlankių Paslaugos
  4. Virinimas
Virinimas

Virinimas

Visuomet prieš atlikdami bet kokius suvirinimo darbus naudojame specialius UV dažus, kurie padeda parodyti tikrąjį ratlankio įtrūkimo mastą. Dažnai pasitaiko, jog plika akimi įvertinti tikro įtrūkimo dydžio nepavyksta. Įvertinus tikrąjį įtrūkimo dydį, musu suvirinimo specialistai pradeda ratlankių paruošimo virinimui procesus tam, kad galutinis darbas būtų atliktas nepriekaištingai.

Taip pat viriname ir didesnius įtrūkimus. Būtent tokiais atvejais naudojame aukštos kokybės TIG aliuminio suvirinimą. Mūsų suvirintojai yra kvalifikuoti specialistai, puikiai išmanantys savo darbą. Tai reiškia, jog jie kuo puikiausiai ne tik atlieka suvirinimo darbus, tačiau taip pat ir padeda atsakingai įvertinti ratlankio žalą.

Tinkamas trunkančios ratlankio dalies suvirinimas gali būti atliekamas tik turint specialiai šiam procesui reikalingas žinias bei milžinišką praktinę patirtį. Mūsų specialistai turi visą reikiamą patirtį bei žinias, todėl visuomet darbas yra atliekamas tvarkingai ir teisingai.

Suvirinimo procesas yra pradedamas tinkamai įvertinant esamą jų būklę. Jei esantys ratlankių pažeidimai atitinka mūsų saugos kriterijus, tuomet specialistai griebiasi darbo ir pašalina esamus įtrūkimus. Mūsų atliekami suvirinimo darbai ne tik padeda pašalinti estetinį vaizdą gadinančius įtrūkimus, tačiau taip pat ir užtikrina suvirintų vietų tvirtumą. Rekomenduojame tai pat atlikti ir ratlankių restauracijos darbus, kurie padės paslėpti bet kokias suvirinimo žymes.

Jei jums reikalingas kvalifikuotas ratlankių virinimo specialistas susisiekite su mumis telefonu +370 658 44453