Skip to main content
  1. Pradinis
  2. Apie mus
  3. Ratlankių Paslaugos
  4. Restauravimas
Ratlankių restauravimas

Ratlankių restauravimas

Ne paslaptis, jog automobilio ratlankiai yra gana jautrus elementas, kuris dažniausiai būna pažeidžiamas ne tik automobilio parkavimo, tačiau ir įprastos kelionės metu. Dažniausiai atsiradę ratlankių įbrėžimai tampa viena iš pagrindinių estetinio automobilio ratlankių vaizdo nebuvimo priežastimi. Atsiradusius ratlankių įbrėžimus bei pažeidimus pašaliname greitai ir kokybiškai, todėl galite ne tik mums pristatyti pažeistus ratlankius, tačiau taip pat ir atvykti su pačiu automobiliu. Greitą bei kokybišką Jūsų ratlankių restauravimą užtikrins ne tik ilgametė mūsų specialistų patirtis, tačiau taip pat ir naujausia bei technologiškai pažangiausia įranga, kurią ir naudojame tokio pobūdžio darbų atlikimui.

Kruopštumas bei aukščiausių kokybės standartų laikymasis yra neatsiejama mūsų darbo dalis. Restauruojame tiek galinius, tiek ir priekinius automobilio lengvojo lydinio ratlankius bei pašaliname visus įbrėžimus, kartu taip pat sugrąžindami ir pradinę ratlankių spalvą.

Mūsų specialistai įvertins Jūsų ratlankių būklę bei netrukus pasiūlys patį geriausią pasiūlymą, pasižymintį puikiu kainos bei kokybės santykiu. Wheelspot komanda atlieka visus ratlankių restauravimo darbus. Nuo ratlankių nuėmimo, iki Diamond Cut tekinimo darbų.

Atliekame pilną ratlankių restauraciją nuo menkiausių įrėžimų iki ratlankių suvirinimo. Skambinkite telefonu +370 658 44453